Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Solidny i pewny klient to w dzisiejszych czasach niewątpliwie skarb. Niestety zdarza się i taki kontrahent, dla którego kwestie finansowych należności i systematycznej regulacji wierzytelności to temat tabu. W takiej sytuacji niezbędna może okazać się pomoc naszej firmy.
Windykację wierzytelności jesteśmy w stanie przejąć na każdym etapie jej prowadzenia. Wysokość zaległych należności, okres jej powstania oraz skala trudności sprawy nie są dla nas żadną przeszkodą. Termin ‘beznadziejna sprawa’ dla nas nie istnieje!
W trakcie naszych działań współpracujemy z kancelarią prawną i doradztwa podatkowego, prowadzimy również wywiad gospodarczy, środowiskowy i detektywistyczny.

 

Działamy szybko i skutecznie

Windykację poprzedzamy profesjonalnym rozpoznaniem dłużnika wraz z jego szczegółową analizą wszelkich dostępnych informacji.

Jasno i czytelnie określamy zasady współpracy z klientem i dłużnikiem

Przyjmujemy zlecenia od firm i osób fizycznych, zapewniamy przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i niepodważalną poufność danych.

Błyskawicznie wyceniamy wierzytelność i ofertę dla klienta

Każda prowadzona sprawa to nas indywidualne rozwiązanie zakończone wysoką efektywnością działań, z pełnym poszanowaniem zasad współżycia społecznego i regulacji prawnych.

Nasza firma to profesjonalne zaplecze systemowe, logistyczne i kadrowe

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, jak i wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw