Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Błędem byłoby podejmowanie decyzji o jakiejkolwiek współpracy finansowej bez uprzedniego sprawdzenia potencjalnego kontrahenta. Pełna informacja o współpracowniku lub konkurencji to wartość nadrzędna. Przeprowadzimy szczegółowy wywiad wskazanej firmy bądź osoby fizycznej, zgodnie z dowolnie sformułowanych zestawem pytań. Nasze działania wspieramy współpracą z ekspertami w dziedzinach informatyki śledczej i audytu śledczego.
Nasi eksperci sprawdzą majątek ukryty przez dłużników, przeanalizują niejawne związków i interesy gospodarcze lub ewentualne wrogie przejęcia.

 

Dostarczymy pełną informację na temat danego przedsiębiorstwa

Ustalimy dotychczasową historię rzetelności podmiotu w obrocie gospodarczym, kondycję finansowa, stan majątku, przeprowadzimy analizy ekonomiczne, socjologiczne i prawne.

Wycenimy mienie

Ruchome, nieruchome, jak i inne wartości materialne i prawne. Nasi eksperci sprawdzą majątek ukryty przez dłużników, przeanalizują niejawne związków i interesy gospodarcze lub ewentualne wrogie przejęcia.

Zbadamy przeszłość firm i osób prywatnych

Sprawdzimy życiorys, zbierzemy informacje oraz ewentualne materiały dowodowe.

Oceny personelu i kandydatów na pracowników

Pod kątem uczciwości, rzetelności i lojalności

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw