Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Sebastian miał 15-lat, zginął potrącony na chodniku- pomóż nam odnaleźć sprawcę

ofiara śmiertelnego potrącenia

 

Mija 7 doba od chwili wypadku, a sprawca śmiertelnego potrącenia pozostaje nadal na wolności…Do zdarzenia doszło 27 października, około godziny 22:00 w miejscowości Cegielnia Kosewo gm. Pomiechówek (Mazowieckie). Kierowca, który potrącił 15-latka, uciekł z miejsca zdarzenia. Chłopiec zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policjanci i rodzina zmarłego Sebastiana proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ok. godz. 22.00 kierujący pojazdem osobowym w Cegielni Kosewo na wysokości nr 52A, potrącił 15-letniego pieszego. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku miejscowości Wymysły.

Mimo podjętych przez Policję działań do tej pory nie ustalono kierowcy, który brał udział w wypadku.

Rodzina chłopca wyznaczyła nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych.

Policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w nowodworskiej komendzie przy ul. Paderewskiego 3  lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 775 22 01-04 oraz tel. 997.

Możesz przekazać również informację anonimowo, bezpośrednio do naszej agencji. 

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw