Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Gdy Twój partner Cię zdradza- 5 niepokojących sygnałów

Podejrzewasz, że Twój ukochany może nie być Ci wierny? Istnieje kilka charakterystycznych zachowań, które mogą na to wskazywać. Przedstawiamy pięć charakterystycznych sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że Twój partner Cię zdradza. Co powinno wzmóc Twoją czujność, na co i na jakie zachowania powinnaś zwrócić szczególną uwagę?

1. Wszędzie z telefonem

Co prawda wszyscy chorobliwie przywiązujemy się do nowych technologii i co chwilę sprawdzamy swój telefon, zaglądając na Facebooka, maila służbowego i czytając najświeższe wiadomości na portalach społecznościowych, ale są pewne granice.

Jeśli twój partner swój telefon zabiera ze sobą nawet pod prysznic i pilnuje, by nigdy nie zostawić go w twoim zasięgu, sprawa jest nieco podejrzana. Dodaj do tego wylogowywanie się z serwisów społecznościowych (Facebook, NK) albo usuwanie historii na komputerze i możesz zacząć się niepokoić.

2. Nowi (lub starzy) koledzy

Sygnałem, który może świadczyć o tym, że Twój partner Cię zdradza, jest też rozkwitające nagle życie towarzyskie. Twój partner co kilka dni mówi ci, że wychodzi z jakimś nowym kolegą (albo że spotkał na ulicy znajomego sprzed lat i postanowili wyjść razem na piwo), kiedy przychodzą do niego SMS-y, twierdzi, że to od któregoś z kumpli.

Do domu po pracy spóźnia się też dlatego, że zagadał go jakiś facet... I w 90 proc. przypadków wcale nie znasz mężczyzn, o których mówi Twój partner, a może nawet słyszysz o nich pierwszy raz w życiu.

W ten sposób Twój partner próbuje uśpić Twoją czujność. Po pierwsze - przekonuje Cię, że spędza czas z facetami, żebyś nie podejrzewała go o romans. Po drugie - zapewnia sobie wygodne alibi – nie znasz tych jego nowych kolegów, więc nie masz nawet jak zapytać, czy faktycznie się z nimi spotkał.

3. Zmiany w wyglądzie

Kolejny charakterystyczny sygnał, że twój partner cię zdradza to rewolucja w wyglądzie: zmiana stylu ubierania się, nowa fryzura, intensywne perfumy (choć do tej pory twój mężczyzna nie przepadał za żadnymi zapachami), większe niż zwykle dbanie o higienę, karnet na siłownię...

Jeśli Twój mężczyzna nie stwierdził ostatnio, że ty wyglądasz tak pięknie, że aż mu wstyd, że się tak zapuścił i dlatego coś ze sobą zrobi, przesadne dbanie o siebie może świadczyć o tym, że pojawiła się ta trzecia.

4. Nowe zainteresowania

Twój kanapowiec nagle zaczął sobie urządzać długie wycieczki rowerowe? Miłośnik wieczorów i poranków przed telewizorem zasiada w fotelu z powieścią z wyższej półki, choć do tej pory nigdy nie widziałaś, żeby czytał chociaż gazetę? A może nagle zaczął chodzić na wystawy sztuki współczesnej czy spacerować po lesie? Wszystkie takie zachowania mogą wskazywać na to, że w jego życiu pojawiła się nowa osoba, której chce zaimponować.

5. Rozmowy nie dla Twoich uszu

I ostatni, bardzo niepokojący sygnał. Jeśli zdarza się, że telefon twojego partnera zaczyna dzwonić, a on zrywa się i wychodzi porozmawiać na zewnątrz lub w innym pokoju, choć do tej pory niczego takiego nie robił, prawdopodobnie ma coś do ukrycia.

--

Masz wrażenie że Twój partner lub Twoja partnerka, coś przed Tobą ukrywa? Podejrzewasz zdradę?
Posiadamy duże doświadczenie w tego typu sprawach. Profesjonalna obserwacja, wsparcie techniczne w postaci sprzętu najnowszej generacji. Nawet już po kilku dniach możemy przedstawić Ci obszerny raport z obserwacji.

Jeśli zajdzie taka konieczność, przygotujemy pełny materiał dowodowy, a nasi prawnicy pomogą dochodzić Twoich racji przed sądem.

Zapraszamy do kontaktu:

Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie  lub napisz do nas prywatną wiadomość na Facebooku.

Telefon Alarmowy: 507-507-924

Za konsultacje nie pobieramy żadnych opłat.

Informujemy że dane zawarte na stronach naszego portalu, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw