Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Na wiosnę rozkwitają... uczucia

wiosna_zdrada_detektyw

 

Wiosna- wiosna, ach to Ty. Dookoła widać nie tylko pierwsze rozkwitające pąki, ale i zakochane pary. Zakładamy ubrania, które więcej odkrywają niż zakrywają. Powiew wiosny odczuwamy również w naszej agencji, odnotowując znaczny wzrost zleceń-  głównie tych dotyczących podejrzeń zdrady. Co sprawia, że wiosną budzą się nasze uczucia, które nie zawsze przelewamy na swoich partnerów?

Według badań to właśnie wiosna jest porą roku, kiedy następuje wzrost sprzedaży prezerwatyw. Dobrze o tym wiedzą producenci tych „gumowych ubranek”. Miłość wisi w powietrzu. Czas naładować akumulatory  słońcem i … miłością. Wiosna to najlepszy okres na zakochanie się czy też odświeżenie waszego uczucia. Nie wszyscy partnerzy, przelewają jednak swoje uczucie na osoby z którymi pozostają w związku. Co powoduje w organizmie taki stan?

Naukowcy od dawna wiedzą, że  melatonina to  hormon, syntetyzowany przez szyszynkę. Wyszło na jaw, iż jest ona produkowana tylko i wyłącznie  w ciemności. Zdziwieni? Wygląda to tak, że im jest widniej to mamy większą ochotę na seks. Biolodzy są przekonani, że jest to  pozostałość czasów, kiedy człowiek podlegał takim samym cyklom płodności jak większość zwierząt. Wiosna  jako czas przestawiania zegarków i dłuższej pory dnia stwarza świetne warunki dla rozrodu i wychowania potomstwa.

Człowiek zatem podlega hormonom, a miłość jest złudzeniem. Przerażające?  Oczywiście, że tak. Przecież osoba ludzka różni się od zwierząt. Nie powinniśmy podlegać tylko instynktom! Potrafimy na szczęście kierować naszymi uczuciami. Przenieść miłość nie tylko na sferę seksualną, ale i na inne dziedziny życia, albo w ogóle ją ignorować. Jedni osobnicy są nam obojętni inni, zaś staja się tymi najważniejszymi w życiu. Nie podlegamy tylko instynktom seksualnym, bo gdyby tak było, pierwszy lepszy mężczyzna byłby dobry na jedną noc. Tylko i wyłącznie dla zaspokojenie potrzeb biologicznych.  I to powtarzałoby się tak w kółko. Gdzie dzieci, dom, rodzina, mąż?

A zakochanie to wspaniałe uczucie - splecione ręce, szybsze bicie serca, ciągła chęć przebywania z tą fascynującą osobą. I to wszystko może spotkać Cię wiosną. Kiedy wymiesza się koktajl hormonalny i do tego dojdzie głębokie uczucie i chęć bycia z tą niepowtarzalną osobą odczuwamy piękne  oraz wyjątkowe  zjawisko szczęścia. Mimo pewnych zachowań wynikających  z działania „chemii” to i tak trwa i będzie istnieć powszechne przekonanie o magicznym działaniu wiosny. Wtedy budzi się wszystko do życia – najmniejsze kwiatki, drzewa, zielona trawa się pojawia, a  w oddali słychać śpiew ptaków, czyż to nie jest wyjątkowa i klimatyczna atmosfera?

--------------
Jeśli masz pytania, jeśli podejrzewasz zdradę- nie czekaj. Już dziś skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do kontaktu:
www.ktozdradza.pl
Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku.
Telefon Alarmowy: 507-507-924
Za konsultacje nie pobieramy żadnych opłat.

Pracujemy przez całą dobę- 7 dni w tygodniu!

--

W artykule wykorzystano materiał Magdy z w-spodnicy.pl

--

Źródło: w.spodnicy.pl

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw