Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Walentynki. Prezent, prezentowi nie równy- co dostanie żona, a co kochanka?

walentynki_zdrada

 

Przed nami walentynkowy kicz- handlowcy i restauratorzy już podliczają zyski i obklejają się gadżetami w kształcie serduszek- a ci, którzy obchodzą Walentynki z własnej woli lub sterroryzowani oczekiwaniami bezinteresownej płci pięknej planują swój walentynkowy budżet.

Okazuje się, że na cukierkowe święto miłości wciąż wydajemy grube tysiące - szczególnie ci, którzy żyją podwójnym życiem, być może wciąż szukając "przyszłej byłej żony". Jednak prezent, prezentowi nierówny - co dostanie żona, a co kochanka?

Jak wskazują badania przeprowadzone przez jeden z zagranicznych portali randkowych, smutny stereotyp o niewiernych mężach, którzy przeznaczają na prezenty dla kochanek więcej pieniędzy niż dla własnych żon, ma potwierdzenie w rzeczywistości. Co więcej- to, co otrzymają na Walentynki kochanki, ma dużo więcej wspólnego z powszechnym obrazem idealnego prezentu dla kobiet. Żony muszą zadowolić się bardziej praktycznymi podarunkami.

Jak to wygląda w liczbach? Najpopularniejszym prezentem dla pań, którym przysięgano dozgonną wierność i uczciwość małżeńską, są kwiaty i czekoladki, a zatem "bezpieczne" prezenty, które nie wymagają ani zbyt wielkiej fantazji, ani nakładów finansowych - w Walentynki dostanie je, blisko jedna czwarta kobiet, których partnerzy wzięli udział w badaniu. Drugie miejsce to symbol zwycięstwa pragmatyzmu nad romantyką - ponad 17 procent pań znajdzie w pudełkach serduszka różnego rodzaju gadżety technologiczne. Trzecim pod względem popularności dla ślubnych połowic są ubrania i dodatki związane z modą - dostanie je około 16 procent żon.

Pierwsza trójka prezentów wręczanych z okazji Walentynek kochankom przedstawia się zupełnie inaczej. Na pierwszym miejscu znalazła się... ekskluzywna biżuteria, którą otrzyma blisko jedna czwarta z nich. Oznacza to tyle, że z takim samym prawdopodobieństwem, z jakim żona otrzyma kwiatka i słodycze, kochanka zostanie obdarowana drogą biżuterią.

Drugim najczęściej dawanym prezentem przez małżeńskich oszustów, wspólniczkom zdrady jest, co nie powinno dziwić, bielizna - otrzyma ją blisko 20 procent z nich. Dla porównania, na sprezentowanie bielizny własnej żonie decyduje się zaledwie 6-7 procent mężów.

Jeśli łakniecie sprawiedliwości, znajdziecie ją na miejscu trzecim, które w obu przypadkach jest identyczne - moda. My przypuszczamy, że wynika to raczej z cynicznego pragmatyzmu: "Nie spodobało się kochance? Nic straconego, można dać żonie". Albo na odwrót.

Po równo rozkłada się również prezent w postaci wspólnego wyjazdu czy wyjścia – jest to 10 procent. Jak to mówią młodzi ludzie- wyjście z kobietą zawsze spoko. Nie ważne czy jest to żona czy kochanka. 

--------------
Jeśli masz pytania, jeśli podejrzewasz zdradę- nie czekaj. Już dziś skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do kontaktu:
www.ktozdradza.pl
Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku.
Telefon Alarmowy: 507-507-924
Za konsultacje nie pobieramy żadnych opłat.

Pracujemy przez całą dobę- 7 dni w tygodniu!


Informujemy że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw