Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Grzegorz Zgrzebnicki- morderca poszukiwany Europejskim Listem Gończym

 

Ponad pół roku temu w jednym z mieszkań przy ul. Mikulicza w Świebodzicach (woj. dolnośląskie) znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. 23-latek zginął od kilkudziesięciu ciosów nożem. Na podstawie zebranych dowodów ustalono, że mordercą może być właściciel mieszkania, Grzegorz Zgrzebnicki. Potwierdzeniem wydaje się być fakt, że 29-latek cały czas się ukrywa. Policja podejrzewa, że może próbować zmieniać swój wygląd.

 

 

 

zgrzebnicki grzegorz 1

W nocy z 9 na 10 lipca 2016 roku, w mieszkaniu przy ul. Mikulicza w Świebodzicach znaleziono zwłoki 23-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna zginął od kilkudziesięciu ciosów nożem.– Zebrany dotychczas materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia, że podejrzanym o zabójstwo jest 29-letni właściciel mieszkania Grzegorz Zgrzebnicki – mówi asp. szt. Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji. 

12 lipca 2016 roku prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu mężczyźnie zarzutu zabójstwa. 29-letni Grzegorz Zgrzebnicki  jest poszukiwany listem gończym. Prawdopodobnie doskonale zdaje sobie sprawę z ciężaru grożącej mu odpowiedzialności karnej. – Ukrywając się, może stylizować swój wygląd w różny sposób, chcąc utrudnić jego rozpoznanie – wyjaśnia rzecznik policji. Dlatego przygotowano kilka możliwych wariantów stylizacji jego obecnego wyglądu.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, są proszone o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Policja zapewnia anonimowość i przypomina, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi do lat 5 więzienia.

Wszelkie informacje można zgłaszać również telefonicznie, pod numerem wydziału kryminalnego: (71) 340-36-65, na numery alarmowe 997 i 112.

Informacje można przekazywać również do naszej Agencji- zapewniamy anonimowość.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw