Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Boże Narodzenie- czas dla rodziny i …kochanków

 

Święta to czas rodzinnych zjazdów, spotkań opłatkowych ze współpracownikami i... zdrad. Przynajmniej na to wskazują przeprowadzone ostatnio badania, prowadzone przez międzynarodowy zespół psychiatrów i seksuologów. Okazuje się, że w Boże Narodzenie wcale nie jesteśmy tacy święci...

Według badań to właśnie w święta jesteśmy najbardziej skorzy do zdrady...

Naukowcy przeprowadzili ankietę na dwóch tysiącach osób dotyczącą ich aktywności seksualnej i skłonności do „skoku w bok” w okresie świątecznym. Spora grupa wśród badanych wskazała, że imprezy wigilijne organizowane przez zatrudniające ich firmy, jak i zabawy sylwestrowe to najlepsze okazje do niezobowiązującego flirtu, który może skończyć się niezobowiązującym seksem.

Aż 24 proc. ankietowanych przyznało się do tego, że po grudniowym spotkaniu firmowym wróciła nie do swojego domu, ale do mieszkania współpracowniczki bądź współpracownika. Do tego połowa z osób, które zdecydowały się na tak śmiały krok uprawiała seks bez żadnych zabezpieczeń...

To jeszcze nie koniec. Badania objęły nawet taką kwestię, jak miejsc, w których doszło do zbliżeń między współpracownikami.
Poza wspomnianym już mieszkaniem, wybieranym przez 75 proc. par decydujących się na skok w bok, sporą popularnością cieszyły się także... sortownie przychodzących przesyłek, pomieszczenia z kserokopiarkami, a nawet... gabinet szefostwa. Mowa oczywiście stosunkach mających miejsce na terenie danego zakładu pracy.

Co ciekawe, te doniesienia korelują z innymi badaniami, z których jednoznacznie wynika, że to w styczniu dochodzi do największej liczby rozstań wśród par. Przypadek?

--------------------------

Jeśli masz pytania, jeśli podejrzewasz zdradę- nie czekaj. Już dziś skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do kontaktu:
www.ktozdradza.pl
Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku.
Telefon Alarmowy: 507-507-924
Za konsultacje nie pobieramy żadnych opłat.

Pracujemy przez całą dobę- 7 dni w tygodniu!


Informujemy że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw