Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Zdrada online- elektroniczne dowody zdrady. Gdzie ich szukać?

zdrada_telefon

 

Luźne podejście do małżeństw i związków to wyznacznik naszych czasów. Dzięki technologiom nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów, a przede wszystkim zdrady są łatwiejsze. Zawdzięczamy im jednak jeszcze coś innego- prostotę ich udowadniania.

Niewierność posługuje się zdobyczami techniki. Sięganie partnerów po kontakty online i wymiana wiadomości za pośrednictwem telefonów to sposób na wyrwanie się z monotonii dnia codziennego. Żyjemy w kulturze obrazów, a technologia jest przedłużeniem naszych zmysłów. Za jej pośrednictwem tworzymy więzi, które z czasem mogą stać się trwalsze od rzeczywistych. Nic więc dziwnego, że pierwszym krokiem w momencie pojawienia się podejrzeń o zdradę jest sprawdzenie telefonu, a także kont partnera na portalach społecznościowych.

Kasowanie wiadomości SMS i historii połączeń jest w przypadku zdrady zjawiskiem naturalnym. Osoby, które usuwają zawartość telefonu nie wiedzą jednak, że nie pozbywają się treści na zawsze. Pamięć naszego urządzenia jest na tyle złożona w swojej prostocie, że każda z wykonanych przez użytkownika czynności może zostać odtworzona – zaznaczają specjaliści od teleinformatyki. Firmy zajmujące się zarówno informatyką śledczą, jak i odzyskiwaniem danych są w stanie przywrócić niewidoczne z perspektywy obsługi telefonu informacje. Podobnie jest w przypadku wiadomości e-mail. Skasowanie plików nie oznacza ich fizycznego braku.

Smartfony nie służą jedynie do wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych. Ich funkcje są znacznie bardziej rozbudowane. Obsługa poczty elektronicznej, usługi lokalizacji, aplikacje będące przenośną wersją portali społecznościowych i randkowych, to tylko kilka z nich. Mając dostęp do urządzenia, nasz specjalista jest w stanie sprawdzić każdy z tych elementów. Odtworzenie bilingów możliwe jest także u operatora sieci komórkowej, jednak w tym przypadku potrzebna jest nam zgoda i obecność właściciela.

Chcąc szukać dowodów zdrady, warto przyjrzeć się najczęściej popełnianym błędom technologicznym. Pierwszym z nich jest istniejąca w urządzeniach historia przeglądania, dostępna nie tylko w komputerze, ale i w naszym telefonie. W przypadku jej usunięcia, nie tracimy danych w zupełności. Możliwym jest szybkie odzyskanie takowych informacji. Akceptując pliki cookie, czyli słynne ciasteczka, dajemy niekiedy dostęp użytkownikom komputera do odwiedzanych przez nas stron. Podobnie jest w przypadku zapisanych w pamięci urządzenia plików tymczasowych. Wiele portali oferuje również zapamiętywanie haseł, bądź autouzupełnianie. Tego typu opcja pozwala na swobodny dostęp do konta lub odtworzenie uzupełnianych formularzy.

Istnieje wiele aplikacji ułatwiających namierzanie nie tylko partnera, ale i jego ruchów. Jak mówią eksperci– obecnie możliwym jest monitorowanie aktywności w sieci i odtwarzanie jej krok po kroku. Pomocnym jest także rejestrowanie pisanych na klawiaturze treści. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać treść wiadomości SMS, e- mail, bądź komend dedykowanych urządzeniu. Tego typu funkcje dostępne są także w trybie online. W sprzedaży dostępnych jest wiele programów, które dysponują wymienionymi funkcjami.

Odtworzenie konkretnego miejsca i czasu przebywania użytkownika danego telefonu komórkowego, to kolejna z możliwości informatyki śledczej. Korzystając z Internetu, czy funkcji lokalizacji przypisanej do różnych aplikacji, czasem nieświadomie wysyłamy informacje o swoim położeniu. Takie dane załączane są do naszych wiadomości na Facebooku, zdjęć na Instagramie, ale także automatycznie zapisywane na naszym telefonie. Specjaliści  agencji detektywistycznych, są w stanie określić w jakim miejscu odbył się konkretny ruch użytkownika.

Programy służące krótkotrwałej transmisji plików (jak Snapchat), czyli te, które pozwalają na wysyłanie i szybką utratę zdjęć oraz filmów zaraz po wyświetleniu, mogą stać się dowodem zdrady. Aplikacje te cieszą się popularnością wśród osób decydujących się na przesłanie drugiej stronie nagich zdjęć. Gwarancja, że rzeczone zdjęcie nie zostało zapisane lub nie dokonano zrzutu ekranu nie istnieje. Firmy nie biorą odpowiedzialności za przesyłane treści i ich pełną prywatność. Daje to do myślenia, zwłaszcza, że moment przesyłania pliku nie jest szyfrowany.

Narzędziem napędzającym dowody zdrady jest jedno z najczęściej eksploatowanych źródeł dotarcia do drugiej osoby, a mianowicie Facebook. Oprócz oczywistych informacji, które są publikowane samodzielnie przez użytkownika, istnieją także te, wydobywane pomimo naszej wiedzy. Nie każdy wie np. że umieszczane przez nas zdjęcia mogą zostać wykorzystane bez naszej wiedzy, bowiem rejestrując się na portalu, akceptujemy jego warunki prywatności.
Eksperci oceniają, że zdrada jest zjawiskiem występującym w 11 do 50 % związków. Chęć jej odkrycia dotyczy większości partnerów. Działania na własną rękę, podejmowane przez osoby potencjalnie zdradzane mogą okazać się szkodliwe dla obu stron. Próby znalezienia dowodów mogą wykraczać poza granice wolności, bądź balansować w jej obrębie. Warto sięgnąć po pomoc ekspertów.

Nasza Agencja Detektywistyczna, proponuje kompleksowe rozwiązania w temacie zdrad i prowadzenia spraw rozwodowych. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami z zakresu rozwiązań teleinformatycznych. Zakres ich działań obejmuje analizę technologii w celu dostarczenia indywidualnie sprecyzowanych dowodów. Tworzą oni raporty danych z możliwością wykorzystania go w sądzie, a wszystko podparte jest raportem licencjonowanych detektywów.

_______

Jeśli podejrzewasz zdradę w swoim związku- nie czekaj. Już dzisiaj skontaktuj się z naszym pracownikiem. Mamy doświadczenie w tego typu sprawach- pomożemy.

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY.

Pracujemy na terenie całej Polski, a w szczególnych przypadkach również poza granicami kraju.

Prowadziliśmy działania na terenie miast: Brzeszcze, Pszczyna, Oświęcim, Bielsko Biała, Bieruń, Kęty, Zator, Wadowice, Chełmek, Katowice, Sosnowiec, Bytom, Szczyrk, Wisła, Zakopane, Żywiec, Rycerka, Grojec, Poręba Wielka, Wilamowice, Libiąż, Chrzanów, Orzesze, Tychy, Lędziny, Czechowice-Dziedzice, Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Mikołów, Andrychów, Wieprz, Sucha Beskidzka, Trzebinia, Rabka,  Nowy Targ, Zakopane i wiele innych.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw