Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Detektyw- usługi dla firm i przedsiębiorców

 

Prowadząc działalność gospodarczą należy pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania w stosunku do partnerów gospodarczych. Sprawdzanie wiarygodności kontrahenta powinno stać się regułą dla wszystkich uczestników obrotu gospodarczego. Zwłaszcza w czasach kryzysu gospodarczego, gdy coraz powszechniejsze stają się praktyki nie wywiązywania się przez kontrahentów ze swoich zobowiązań, zwłaszcza tych finansowych. Ryzykiem w czasie prowadzenia działalności gospodarczej jest niewątpliwie utrata należności spowodowana niewypłacalnością, czy też nieuczciwością kontrahenta.

Na to ryzyko jest narażony zarówno sprzedawca towarów i usług, w wyniku nieuzyskania zapłaty, jak i inwestor, który poprzez współudział w inwestycji traci swój kapitał. Każdy przedsiębiorca przed zawarciem umowy z kontrahentem powinien sprawdzić, czy dany podmiot rzeczywiście funkcjonuje w obrocie gospodarczym i jaka jest jego kondycja finansowa. Ponadto, nie mniej istotny jest okresowy monitoring kontrahenta, który pozwala systematycznie badać jego kondycję finansową oraz zmniejszać ryzyko utraty środków finansowych, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie firmy. Wiarygodność podmiotów gospodarczych można próbować badać na własną rękę, korzystając np. z ogólnie dostępnych rejestrów, baz danych, Internetu, lub zlecić to profesjonalnie działającym podmiotom gospodarczym, które wykonują usługi detektywistyczne, czy też usługi wywiadu gospodarczego (te drugie, mają węższy zakres działania i nie mogą wykonywać czynności detektywistycznych). Polskie podmioty gospodarcze w mniejszym stopniu, niż ich partnerzy z innych krajów zachodnich korzystają z usług detektywistycznych – często wynika to, z niewiedzy lub z obawy przed ujawnieniem swoich zainteresowań przed konkurencją. 

W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie usługami detektywistycznymi, bowiem coraz częściej do biur detektywistycznych zgłaszają się przedsiębiorcy szukając sprawców kradzieży, malwersacji finansowych, lub też chcą się dowiedzieć, kto ujawnił ich tajemnicę handlową. Za pośrednictwem detektywów przedsiębiorcy rozpoznają i neutralizują wszelkie przejawy nieuczciwej konkurencji – w wewnątrz (działanie na szkodę firmy poprzez prowadzenie konkurencyjnej działalności gospodarczej), oraz na zewnątrz firmy (nielegalne wykorzystywanie informacji biznesowych, czy też procesu technologicznego). 

Ponadto przedsiębiorcy w trosce o szybką i skuteczną egzekucję prowadzoną przez komornika, zlecają detektywom ustalanie wszelkich innych składników majątkowych swoich dłużników, których ujawnienie jest znacznie utrudnione, np. w przypadku fikcyjnego przeniesienia własności nieruchomości na inną osobę. 

Każdy przedsiębiorca korzystając z profesjonalnie wykonywanych usług detektywistycznych, jest w stanie przeciwdziałać wszelkim zagrożeniom wewnętrznym i zewnętrznym dla swojej firmy, a także przy niewielkim nakładzie finansowym ograniczyć ryzyko i stworzyć odpowiednie uwarunkowania dla rozwoju przedsiębiorstwa. W praktyce dobrze, kiedy przedsiębiorca wykonujący usługi detektywistyczne, posiada również wypracowane mechanizmy korzystania z własnych lub zewnętrznych zasobów informacji wywiadu gospodarczego (analizy finansowe, analizy powiązań kapitałowo-osobowych, informacji dot. przetargów, czy też informacji dot. zadłużenia kontrahenta).

Przeprowadzimy szczegółowy wywiad gospodarczy wskazanej firmy bądź osoby fizycznej, zgodnie z dowolnie sformułowanym zestawem pytań. Nasze działania wspieramy współpracą z ekspertami w dziedzinach informatyki śledczej i audytu śledczego.

-Dostarczymy pełną informację na temat danego przedsiębiorstwa
Ustalimy dotychczasową historię rzetelności podmiotu w obrocie gospodarczym, kondycję finansowa, stan majątku, przeprowadzimy analizy ekonomiczne, socjologiczne i prawne.
-Wycenimy mienie
Ruchome, nieruchome, jak i inne wartości materialne i prawne. Nasi eksperci sprawdzą majątek ukryty przez dłużników, przeanalizują niejawne związki i interesy gospodarcze lub ewentualne wrogie przejęcia.
-Zbadamy przeszłość firm i osób prywatnych
Sprawdzimy życiorys, zbierzemy informacje oraz ewentualne materiały dowodowe.
-Oceny personelu i kandydatów na pracowników
Pod kątem uczciwości, rzetelności i lojalności
-Niewypłacalny kontrahent?
Nasi eksperci sprawdzą majątek ukryty przez dłużników, przeanalizują niejawne związków i interesy gospodarcze lub ewentualne wrogie przejęcia.
Nasze działania są wspierane przez najlepsze kancelarie prawne i specjalistów z zakresu wywiadu- w tym byłych funkcjonariuszy organów państwowych.

Realizowaliśmy zadania wywiadu gospodarczego na terenie miast: Oświęcim, Brzeszcze, Kęty, Pszczyna, Bielsko Biała, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Bytom, Żywiec, Rycerka, Kraków, Zator, Wadowice, Strumień, Wisła, Ustroń, Czechowice Dziedzice, Chełmek, Libiąż, Chrzanów, Rabka, Nowy Targ, Zakopane i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

 Pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Informujemy, że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Wykorzystano materiał portalu zegarbiznesu.pl

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw