Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Włamanie do bazy ratowniczej nad jeziorem czorsztyńskim- szukamy sprawców włamania

baza ratownicza mizerna

 

Najprawdopodobniej w nocy z niedzieli na poniedziałek (18/19 09.2016r.) jak dotąd nieznani sprawcy dokonali włamania do bazy ratowniczej R2 Wodnego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Mizerna-Gmina Czorsztyn.  Złodzieje ukradli wyposażenie bazy ratowniczej w tym sprzęt służący do ratowania życia na jeziorze czorsztyńskim. Za wskazanie sprawców kradzieży z włamaniem i miejsca ukrycia sprzętu, przewidziana jest nagroda.

„W chwili obecnej będziemy musieli wyłączyć bazę z użytkowania, włamywacze ukradli nam sprzęt ratowniczy, na którym pracowaliśmy. Skradziony został min. plecak ratowniczy R1 z kompletnym wyposażeniem- to sprzęt, który służył ratowaniu ludzkiego życia. Zginęły ubrania ratownicze- podstawowe zabezpieczenie naszych ratowników. Złodzieje zabrali również elektronarzędzia przy pomocy, których nasi ratownicy prowadzili prace wykończeniowe bazy”- wylicza Marek Jasiński, prezes Wodnego Pogotowia Ratunkowego w Nowym Targu.

„Osoby, które dokonały włamania, doskonale zdawały sobie sprawę, do jakiego obiektu się włamują i jakie on ma przeznaczenie. Pozbawiając ratowników sprzętu, naraziły wiele osób na niebezpieczeństwo. Tak jak mówiłem wcześniej, baza na pewien czas niestety, będzie musiała zostać wyłączona. Nie stać nas na zakup nowego wyposażenia z własnych środków. Być może znajdzie się jakiś sponsor, które pomoże nam odbudować zaplecze sprzętowe. Nasi ratownicy dyżury pełnią całorocznie- nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby robili to bez odpowiedniego sprzętu. Policjanci na miejscu zabezpieczyli wiele śladów. Mam nadzieję, że Policja zatrzyma sprawców, a Sąd w odpowiedni sposób ich rozliczy”- dodaje prezes Jasiński.

Wszystkie informacje na temat tego zdarzenia, prosimy przekazywać na numer alarmowy naszej agencji: 507-507-924 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Można również napisać do nas na Facebooku: www.facebook.pl/ktozdradza  - zapewniamy anonimowość. Dla osób, które przyczynią się do zatrzymania sprawców przewidujemy nagrodę. 

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw