Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

PILNE! Kolejne zgłoszenia zaginięć w Tychach- Policja szuka czterech nastolatek

zaginięcie nastolatek Tychy

 

O prowadzonych poszukiwaniach dwóch nastolatek z Tychów (Wiktoria Dziadek lat 13 i Julia Suchacka lat 17) pisaliśmy kilka dni temu. W dniu dzisiejszym policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tychach, poinformowali o zaginięciu kolejnych dwóch nastolatek (Angelika Kaczor lat 15  i Małgorzata Marzec lat 17). Do zaginięć doszło w odstępie czterech tygodni- pierwsze 4 i 5 sierpnia br., a kolejne 4 września br. . W obu przypadkach nieletnie, opuściły swoje miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub o kontakt z naszą agencją.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje zaginionej Angeliki KACZOR, która 4 sierpnia 2016 roku wyszła z domu i do dnia dzisiejszego nie powróciła. Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychy prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia KAT II za:

Angelika KACZOR

c. Grzerza i Renaty

lat 15 urodzona w Lędzinach

Rysopis : Wzrost 169 cm, średniej budowy ciała, włosy proste długie, oczy niebieskie, nos prosty, uzębienie pełne

Ubrana : brak informacji

Znaki szczególne: pieprzyk nad górną wargą po lewej stronie

W/w w dniu 04.08.2016 roku opuściła miejsce swojego zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie powróciła.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej Angeliki KACZOR. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy 32 32-56-386 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

--

Tyscy policjanci poszukują zaginionej Małgorzaty MARZEC. 17 – letnia mieszkanka Tychów wyszła z domu 5 sierpnia 2016 roku i do tej pory nie powróciła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

Tyscy policjanci prowadzą sprawę poszukiwawczą dot. zaginięcia KAT II za:

Małgorzata MARZEC

c. Jana i Anity

lat 17, zam. Tychy

Rysopis: wzrost 160 cm, szczupła sylwetka, włosy farbowane blond z ciemnymi odrostami długości za ramiona, oczy niebieskie, aparat ortodontyczny na zębach

Ubrana: czerwony kombinezon i krótkie spodenki

Znaki szczególne: brak

W/w 05.08.2016 roku wyszła z domu i do dnia dzisiejszego nie powróciła.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami z Zespołu ds Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tychach, tel. 032 32-56-386 lub z najbliższą jednostką policji – tel, 997 i 112

Wiktoria DZIADEK lat 13

c. Wojciecha i Ewy

zam. Tychy ul. Morcinka

Rysopis: wiek z wyglądu 17 lat, wzrost około 170cm, średnia budowa ciała, włosy długie, proste, szatynka.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Wiktorii DZIADEK. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6432, lub 32 325 6433 kom: 798031314 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

--

Zespół ds. nieletnich tyskiej komendy prowadzi poszukiwania za zaginioną Julią SOCHACKĄ, która w dniu 04.09.2016 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wszystkie osoby, które mogą udzielić jakiejkolwiek informacji na temat zaginionej proszone są o kontakt z Policją.

Julia SOCHACKA lat 17

c. Artura i Aleksandry

zam. Tychy ul. Niepodległości

W/w w dniu 04.09.2016r., około godz. 17.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis: wiek z wyglądu 17 lat, wzrost około 162cm, normalnej budowa ciała około 55-60kg., włosy długie koloru brązowego z pasemkami blond, oczy niebieskie.

Apelujemy do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na tematzaginionej. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6432, lub 32 325 6433 kom: 798031314 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

--

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

Realizowaliśmy czynności poszukiwania osób zaginionych na terenie miast: Oświęcim, Brzeszcze, Kęty, Pszczyna, Bielsko Biała, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Bytom, Żywiec, Rycerka, Kraków, Zator, Wadowice, Strumień, Wisła, Ustroń, Czechowice Dziedzice, Chełmek, Libiąż, Chrzanów, Tychy, Nowy Targ, Zakopane, Rabka i wiele innych. Nasze działania były prowadzone również poza granicami Polski.

Informujemy, że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw