Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Niebieski Patrol- nowy wymiar ochrony Przystanku Woodstock

niebieski patrol woodstock

 

Dopiero teraz łapiemy głębszy oddech- udało się! 22 Przystanek Woodstock już za nami. Dzięki ciężkiej pracy naszych funkcjonariuszy, pierwsza tak duża impreza masowa o podwyższonym ryzyku w Europie została odpowiednio zabezpieczona, czego efekty można było zobaczyć na miejscu, a pozytywne wrażenie kontroli służb mundurowych oraz wystawione opinie- świadczą o pełnym profesjonalizmie. Podnieśliśmy poprzeczkę wysoko, dlatego zaczynamy przygotowania do kolejnych zadań, gdzie bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu.

Dziękujemy wszystkim współpracującym. To dzięki Waszej pracy, był to jeden z najbardziej bezpiecznych festiwali w Europie. Spełniliśmy wszystkie wymagania narzucone przez Policję i inne służby- wykazaliśmy się ogromnym profesjonalizmem. Do zobaczenia na Finałach WOŚP i kolejnym Przystanku Woodstock. W imieniu Sztabu Dowodzenia: Marek, Dawid i Waldek-chylimy czoła i dziękujemy za wszystko.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw