Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Wakacje- czas urlopów, wyjazdów i zdrad...

wakacyjna zdrada

Aż 63 procent Polaków uważa, że erotyczna przygoda na wakacjach to żadna zdrada. - Przecież to tylko szybki seks, tylko kilka razy, bo są wakacje, a żona czy dziewczyna nigdy się o tym nie dowie - tłumaczą. Ale znacznie ciekawsza jest odpowiedź kolejnych 10 procent panów. Otóż są oni za wakacyjnym seksem, ale tylko wtedy, gdy się odbywa przynajmniej 100 kilometrów od domu. Dlaczego akurat tyle - nie powiedzieli.

Może właśnie taki zasięg mają ich wyrzuty sumienia... 

Jeśli tak, to kolejne 7 procent ma przechlapane - oni dopuszczają wakacyjną zdradę, ale w odległości nie mniej niż tysiąc kilometrów od prawowitej partnerki! 70 procent panów przyznaje się, że nigdy w życiu by się nie przyznało do wakacyjnej przygody, a 24 - że owszem, przyznałoby się, ale tylko wtedy, gdyby nie mieli innego wyjścia, to znaczy stanęli w obliczu niepodważalnych dowodów, takich na przykład, jak ślad cudzej szminki na bokserkach.
A aż 85 procent facetów twierdzi, że wakacyjny seks jest bardziej podniecający niż zwyczajny stosunek z tą samą kobietą, co zwykle...
Kobiety nie są tu święte - ale ich sumienie ma zdecydowanie dłuższe nogi i jest wrażliwsze.
Do wakacyjnych zdrad przyznało się 50 procent ankietowanych kobiet, ale powodem seksu z nieznajomym najczęściej wcale nie była chęć przygody, tylko nieporozumienie i brak seksu we własnym związku.
Odległość od partnera w kilometrach nie miała większego wpływu. Niestety, tyle samo, to znaczy połowa, przyznałaby się partnerom do wakacyjnej zdrady, uważając, że to forma kary, jaką powinny ponieść.
Gdzie najczęściej dochodzi do owych gorszących zdarzeń? Okazuje się, że nad morzem.
Największym powodzeniem wśród zwolenników wakacyjnego seksu cieszą się Dąbki - wybrało je aż 21 procent ankietowanych, ale tylko 1 procent mniej pojechałoby w tym celu do Gdańska, Gdyni lub Sopotu.
15 procent wybrałoby na wakacyjny seks Półwysep Helski, a 8 procent - Międzyzdroje. Nieco mniej, bo 6 procent zdradzałoby się w Zakopanem - miejmy nadzieję, że tylko latem, nie zimą, bo jednak byłoby to przeżycie mrożące - i to dosłownie! - krew w żyłach...
Ale dlaczego nad morzem? Bo, zdaniem 50 procent pytanych, jest tam najwięcej ładnych, samotnych i bezpruderyjnych kobiet. 25 procent uważa, że to nieprawda, że takie kobiety najłatwiej można spotkać na Mazurach, a 13 procent wyznało ze smutkiem, że z pewnością takie kobiety nie jeżdżą tam, gdzie oni...
Najwięcej wakacyjnych zdrad rozpoczyna się w plażowych barach, co nie powinno dziwić, bo przecież roi się tam od barczystych opalonych mężczyzn, zgrabnych półnagich kobiet i egzotycznych drinków, a do tego dochodzi muzyka taka, że nic-  tylko się przytulać, a później pójść na plażę pooglądać wschód czy też zachód słońca...
Ale na zakończenie mamy dla zwolenników wakacyjnych zdrad kubeł zimnej wody na głowę - nieubłagane statystyki twierdzą, że aż 20 procent wakacyjnych seksualnych ekscesów zakończyło się stałym i długotrwałym związkiem...


Pamiętaj: Ufamy, ale sprawdzamy…

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY.

Pracujemy na terenie całej Polski, a w szczególnych przypadkach również poza granicami kraju.

Prowadziliśmy działania na terenie miast: Brzeszcze, Pszczyna, Oświęcim, Bielsko Biała, Bieruń, Kęty, Zator, Wadowice, Chełmek, Katowice, Sosnowiec, Bytom, Szczyrk, Wisła, Zakopane, Żywiec, Rycerka, Grojec, Poręba Wielka, Wilamowice, Libiąż, Chrzanów, Orzesze, Tychy, Lędziny, Czechowice-Dziedzice, Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Mikołów, Andrychów, Wieprz, Sucha Beskidzka, Trzebinia i wiele innych.

Informujemy, że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Autor źródłowy: mmm

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw