Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Skorzystaj z pomocy detektywa- to nie tak jak w serialu

detektyw oświęcim

 

Pościgi samochodowe, strzelaniny, podsłuchy i rozwiązywanie pasjonujących kryminalnych zagadek - można by pomyśleć, że detektyw ma ekscytujące życie, bo goni złoczyńców jak Malanowski, uwalnia uprowadzone dzieci jak Rutkowski. Realia nie są tak barwne, a stereotypy utrwalane przez seriale telewizyjne i filmy, zakrzywiają rzeczywisty obraz pracy detektywów.

Tak naprawdę ta profesja, to wielogodzinne obserwacje, analizy i żmudne gromadzenie kolejnych informacji. Sama odwaga, spryt i zapał do pracy nie wystarczą, żeby zostać prywatnym detektywem. Konieczne jest uzyskanie licencji, dodatkowych szkoleń i doświadczenia.

Na zlecenie klienta prywatny detektyw sprawdzi, czy w Twoim mieszkaniu bądź samochodzie nie założono podsłuchu. Przyjmie także sprawy rodziców zaniepokojonych zachowaniem dzieci. Wiele biur dzięki współpracy z laboratoriami podejmuje się badań DNA w celu ustalenia ojcostwa czy badań autentyczności dokumentów i podpisów - wyliczają autorzy raportu z rynekpracy.pl . Podkreślają, że usługi prywatnych detektywów są często wykorzystywane przez duże firmy. Do najczęstszych spraw biznesowych zlecanych detektywom należą: przeprowadzenie wywiadu gospodarczego, wykrywanie oszustw, sprawdzenie wiarygodności współpracowników, wykrywanie podsłuchów i oprogramowania przechwytującego informacje z baz danych.

W Polsce działa już ponad 1300 licencjonowanych prywatnych detektywów, których biura znajdują się we wszystkich częściach kraju.

Licencjonowany detektyw Ewelina Tomaszek, właścicielka biura detektywistycznego z Jawiszowic pod Oświęcimiem uważa, że cena usługi stanowi najczęstszą barierę dla klienta. Dotyczy to zarówno spraw rodzinnych, jak i usług oferowanych przedsiębiorcom: - Liczba zleceń jest trudna do określenia. Mamy średnio 3-4 zlecenia miesięcznie. To w dużej mierze zależy od regionu, w którym funkcjonuje agencja - wylicza właścicielka biura. Prowadzenie miesięcznej obserwacji to koszt od 1000zł nawet do 5000zł, a zebranie informacji o osobie bądź firmie od 100zł do 2000zł- stawki uzgadniane są zawsze indywidualnie i dopasowane do każdego zlecenia. Za sprawdzenie wierności małżonka bądź lojalności pracownika, zapłacimy od kilkuset złotych, nawet do kilku tysięcy złotych. Za przeszukanie pomieszczenia w celu wykrycia urządzeń szpiegowskich obowiązuje stawka 100 zł za 1 metr kwadratowy, oczywiście ceny można negocjować. - O czasie prowadzenia czynności decyduje zazwyczaj klient, należy jednak pamiętać, że im dłuższe obserwacje, tym większe szanse na zdobycie cennych informacji i osiągnięcie sukcesu - tłumaczy Pani Ewelina. Za konsultacje nie pobieramy żadnych opłat. W wyjątkowych sytuacjach pomagamy też za darmo, lub za symboliczną opłatą- wszystko zależy od sytuacji. Według portalu rynekpracy.pl zainteresowanie usługami detektywów wciąż będzie rosnąć.

Kiedy pomogą Detektywi? Ich umiejętności wykorzystywane są m.in. do ustalenia: - niewierności małżonka, - oszustw matrymonialnych, - kompetencji i uczciwości opiekunek dzieci i gospodyń domowych, - miejsca pobytu osób zaginionych bądź ukrywających się przed rodziną bądź wierzycielami, - majątku przy sprawach alimentacyjnych i rozwodowych (w tym majątku ukrytego), - sprawdzenia wiarygodności pracownika lub kontrahenta, - wykrywania podsłuchów, - wykrywania oszustów, - wywiadu gospodarczego, - wykorzystać w sprawach, w których toczy się postępowanie karne lub w sprawach przestępstw i wykroczeń skarbowych.

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY.

Pracujemy na terenie całej Polski, a w szczególnych przypadkach również poza granicami kraju.

Prowadziliśmy działania na terenie miast: Brzeszcze, Pszczyna, Oświęcim, Bielsko Biała, Bieruń, Kęty, Zator, Wadowice, Chełmek, Katowice, Sosnowiec, Bytom, Szczyrk, Wisła, Zakopane, Żywiec, Rycerka, Grojec, Poręba Wielka, Wilamowice, Libiąż, Chrzanów, Orzesze, Tychy, Lędziny, Czechowice-Dziedzice, Żory, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Mikołów, Andrychów, Wieprz, Sucha Beskidzka, Trzebinia i wiele innych.

Informujemy, że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

W artykule wykorzystano materiały: rynekpracy.pl

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw