Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Zdrada w związku- czy problem dotyczy również Ciebie?

 

Zdradzają mężowie, ale i żony, jeden, jedyny raz w życiu lub regularnie, z przypadkowymi partnerami lub wieloletnim kochankiem. Czy ty też możesz być zdradzany?

Ślubowaliście sobie, że aż do śmierci, w zdrowiu i w chorobie, zachowacie wierność i uczciwość małżeńską. Za słowami przysięgi nie zawsze jednak w parze idą prawe czyny – zdrada małżeńska dotyczy niemal 50 proc. małżeństw. W większości badań do niewierności przyznaje się powyżej 40 proc. mężów i 30-40 proc. żon. Zastanawiasz się, czy twój współmałżonek też może mieć na koncie jakiś skok w bok? Sprawdź, czy w jego zachowaniu da się odnaleźć kilka niebezpiecznych sygnałów.

Nie wiesz, gdzie jest

Jeśli twój współmałżonek ma kogoś na boku, musi jakoś gospodarować sobie czas na miłosne schadzki. I tego zwykle nie da się w żaden sposób ukryć. Może częściej niż zwykle chodzić z kolegami na piwo, robić jakąś dodatkową "fuchę", pomagać znajomemu przy remoncie, jeździć na szkolenia, konferencje i w delegacje lub zostawać w pracy po godzinach. Takie sytuacji powinny cię zaniepokoić. Oczywiście twój mąż czy żona faktycznie może robić to, co mówi, że robi. Jednak pewności nie ma.

Trzyma cię na dystans

W przypadku, gdy do tej pory wasze pożycie wyglądało całkiem przyzwoicie, a od jakiegoś czasu mąż lub żona jak ognia unika wszelkich zbliżeń, może to świadczyć o niewierności. Niechęć do uprawiania seksu ze współmałżonkiem może wynikać z poczucia winy lub z tego, że... kocha kogoś innego. Rzecz jasna są też i inne powody wstrzemięźliwości seksualnej, które nie mają nic wspólnego ze zdradą małżeńską. W połączeniu jednak z innymi sygnałami stanowi bardzo istotną przesłankę.

Daje prezenty

Choć wydaje się to dziwne, niewierny współmałżonek może nagle stać się partnerem idealnym – troszczyć się o ciebie, zasypywać komplementami i kwiatami, nie szczędzić czułości. Zanim jednak stwierdzisz, że oto ponownie się w tobie zakochał, upewnij się, czy takim zachowaniem nie próbuje on tylko zagłuszyć swoich wyrzutów sumienia, które odczuwa po zdradzie małżeńskiej...

Chowa telefon

Klasyczny sygnał, który może wskazywać na zdradę małżeńską. Jeśli twój współmałżonek nagle zaczął nosić telefon zawsze przy sobie, zmienił sobie hasło do e-maila czy Facebooka, a kiedy dzwoni telefon lub dostaje SMS-a, wychodzi z pokoju. Mało prawdopodobne, by takie zachowania dało się wytłumaczyć w sposób racjonalny i bez wykrętów.

Wyczuwasz zdradę

Twój współmałżonek pachnie obcymi perfumami? Na jego ubraniu znalazł się męski lub kobiecy włos, ślad szminki czy pudru? A może ma jakieś dziwne zadrapania na ciele?

Jeśli podejrzewasz zdradę- nie stój bezczynnie. Już dzisiaj skontaktuj się z naszym biurem. Wszystkie konsultacje są bezpłatne.

------

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY.

Informujemy, że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

 

źródło: materiały sympatia.pl

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw