Zapraszamy do naszych biur obsługi klienta w: Katowicach, Nowym Targu, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie, Malborku, Jawiszowicach, Bielsku-Białej i Krakowie.

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

Przyjaciel męża, okazał się być jego kochankiem...

zdrada

 

Kasia i Adam byli małżeństwem przez 12 lat. Pół roku temu sąd orzekł rozkład ich pożycia małżeńskiego. Dzisiaj Kasia pod opieką psychologa i wsparciu 9 letniego syna, próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Adam ze swoim nowym partnerem Sebastianem, wyjechali do Holandii i tam planują zalegalizować swój związek…

...od pewnego czasu był taki nieobecny, znikał wieczorami ze swoim przyjacielem. Tłumaczyli, że realizują jakiś nowy projekt, że muszą zostać dłużej w biurze. Nie podejrzewałam zdrady- przecież zawsze był z kolegą, który był przyjacielem naszej rodziny. Pewnego dnia, dostałam anonimową wiadomość „Twój mąż Cię zdradza”. Poczułam, że moje serce pęka. Przyjaciółka, rzuciła krótko: detektyw. Zgodziłam się.

Po tygodniu dostałam raport z Agencji Detektywistycznej. Mąż od roku prowadził podwójne życie. Zdradzał mnie z naszym przyjacielem. Mój świat w jednej chwili przestał istnieć. Kochanką mojego męża nie była jego sekretarka, tylko przyjaciel Sebastian. Nie chciałam żyć. Z pomocą przyszedł psycholog ze specjalizacją z seksuologii, którego zapewniła mi agencja detektywistyczna z Brzeszcz. Pani Karolina pomogła zrozumieć mi całą sytuację, zaopiekowała się mną i moim synem. Wspierała podczas sprawy rozwodowej. Dzisiaj wiem, że zawsze mogę na niej polegać. Sprawa rozwodowa nie trwała długo. Od samego początku, miałam zapewnioną opiekę prawną kancelarii, która współpracuje z „moimi” detektywami- opowiada Pani Katarzyna.

Jeśli masz wątpliwości- pomożemy Ci je rozwiać.

Zapraszamy do kontaktu:

Formularz Kontaktowy

Zadaj pytanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub napisz prywatną wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/ktozdradza

Telefon Alarmowy: 507-507-924

Informujemy, że dane zawarte na stronie, są własnością firmy Agencja Bezpieczeństwa Publicznego i są chronione Prawem Autorskim.

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Detektyw